Navigatie overslaan

Klantenservice

Bereikbaar

van maandag t/m vrijdag 
08:30 - 17:30 uur

  • 15 oktober 2026

Ontdek en doe mee tijdens Cultuurfestival Let’s Play!

Op zaterdag 7 november verandert Bibliotheek Papendrecht in een culturele speeltuin. Van 13.30 tot 16.00 uur kun je tijdens Cultuurfestival Let’s Play kennismaken met muziek, dans, theater en kunst. ToBe is er ook bij! Jong en oud zijn welkom om te kijken, te proberen en vooral zelf mee te doen.

Van instrumenten uitproberen tot zelf kunst maken

Ontdek je muzikale talent in de muzikale speeltuin! Probeer een gitaar, piano of strijkinstrument uit en maak kennis met blaasinstrumenten en slagwerk. Volg een DJ-workshop, ontdek Popschool 4 Kids of speel een bodypercussion-videogame waarbij je eigen lichaam het instrument is. Ook Dansschool 2move is aanwezig om samen in beweging te komen.

Liever creatief aan de slag? Werk met klei en keramiek bij Roos de Waard, schilder met Ciska de Vries vanuit de Rietgorscollectie of versier een linnen tasje met Henriëtte Sillem van Beestenkunst. Kinderen kunnen bij Judith de Vries onder meer armbandjes maken, kleedjes vlechten en krastekeningen maken.

Theater en verrassende ontmoetingen

Neem een kijkje bij de open repetitie van ONS Theater en doe zelf mee. Door het gebouw en buiten ontmoet je bijzondere personages van Jeugdtheaterschool Papendrecht en Theatergroep Het Masker.

De middag begint op het plein met een feestelijke opening en een energieke flashmob van dansgroep Golden Army. Verder zijn er een photobooth, een schminkbar en gratis poffertjes en koffie.

Samen cultuur beleven

Let’s Play is een initiatief van het Cultuurplatform Papendrecht, waar ToBe deel van uitmaakt. Samen met lokale culturele en maatschappelijke partners laten we zien hoeveel creativiteit Papendrecht te bieden heeft. Ervaring is niet nodig: plezier en samen ontdekken staan centraal!

Kom je ook?

  • Wanneer: zaterdag 7 november 2026
  • Tijd: 13.30–16.00 uur
  • Waar: Bibliotheek Papendrecht
  • Voor wie: alle leeftijden

Neem je kinderen, ouders, opa en oma, vrienden of buren mee en ontdek samen hoe leuk cultuur kan zijn!

Lees meer