Navigatie overslaan

Klantenservice

Bereikbaar

van maandag t/m vrijdag 
08:30 - 17:30 uur

Muziek voor Kleuters

In deze cursus leer je op een speelse wijze veel over muziek, zang, instrumenten en ritme zonder stil te blijven zitten!

Start
Onbekend
Lesduur
Prijs

Je leert naar elkaar te luisteren!

Tijdens de cursus leer je wat hoog of laag, helder of donker, en snel of langzaam betekent in muziek. Met de hele groep ga je zingen, muziek maken, dansen en ritmespelletjes doen.

Lesmateriaal

Thema’s die aan bod komen zijn bijvoorbeeld dieren, seizoenen en verjaardagen. Je ontvangt wekelijks het nieuwe lesmateriaal op papier, zodat je aan het einde van de cursus je eigen muziekboekje hebt!

Voor wie & groepsgrootte

Deze cursus is een goed vervolg op de cursus Muziek voor Peuters, maar is ook geschikt voor kinderen die nog niet eerder kennis hebben gemaakt met muziek. Er is plaats voor minimaal 8 en maximaal 12 kinderen. In de laatste les laat je zien wat je geleerd hebt. Ouders, vriendjes en familie zijn dan van harte welkom.

Nog eens meedoen?

De cursus kan meerdere keren gevolgd worden. Als een kleuter de cursus twee keer gevolgd heeft en nog maar 5 jaar is, mag die instromen in de cursus Ontdek een Instrument (5-6-jaar).

Start
Onbekend
Lesduur
Prijs

Om je cursus prijs te berekenen hebben we een aantal van je gegevens nodig.

Bekijk ook