Navigatie overslaan

Klantenservice

Bereikbaar

van maandag t/m vrijdag 
08:30 - 17:30 uur

  • 12 - 18 jaar

Musical 12-18 jaar

Bij Muziektheater staan jouw eigen mogelijkheden en ontwikkeling op het gebied van spel en zang centraal!

Start
Onbekend
Aantal lessen
15
Locatie
Energiehuis, Dordrecht
Lesduur
Prijs

Alles kan in deze lessen!

Zolang spel en zang maar samenkomen! Gezamenlijk werken we naar een prachtig muziektheaterstuk toe. We werken met bestaand zangrepertoire, improvisatiezang, ritme en meerstemmig zingen. We combineren technische zangvaardigheden met het inzetten van je stem op de vloer, op een manier die je misschien nog niet gewend bent! 

Daarnaast maken we samen in 1,5 uur de verbinding tussen zang en theater. We luisteren naar bestaande muziektheatervoorstellingen en gaan zelf aan de slag met wat we horen.

Over de docenten

Theater en muziekdocent
Lees meer

Fien Meesen

Theater en muziekdocent

Hallo! Mijn naam is Fien Meesen. Muziek is altijd mijn passie geweest. Ik volgde door de jaren heen verschillende soorten muziek- en danslessen. Dit bleef lange tijd mijn hobby, tot mijn ambitie te groot werd en na de middelbare school besloot de vooropleiding musical/muziektheater te gaan volgen aan het MUDA in Evergem, België. Met deze voorbereiding op zak, startte ik vervolgens aan de bachelor opleiding Codarts Muziektheater, waar ik ben afgestudeerd als Vocal Performer.

In mijn musical/theaterlessen wil ik de leerlingen richting geven aan het plezier wat ze ervaren wanneer ze performen. Ik geef ze tools om beter te worden en wil ze kundig maken in het overbrengen van de magie van ons vak, opdat ze dit plezier kunnen delen, mensen kunnen emotioneren en een boodschap kunnen overbrengen.

In de zanglessen bespreken we samen wat het doel is dat je wil bereiken en wat voor materiaal je wil behandelen. Op die manier zoeken we naar een lesinhoud op jouw maat. Of je dus wil toewerken naar het professionele werkveld of gewoon graag liedjes wil leren zingen, iedereen is welkom. Verder ben ik als zangdocent van mening dat het belangrijk is, dat elke zanger begrijpt hoe zijn/haar instrument werkt en snapt welke onderdelen meespelen in het vormen van een klank. Ik geloof dat alleen op die manier, de studenten eigenaar kunnen worden van hun eigen stemgeluid en op termijn zelfstandig kunnen leren werken om te blijven groeien als zangers/zangeressen.

Start
Onbekend
Aantal lessen
15
Locatie
Energiehuis, Dordrecht
Lesduur
Prijs

Om je cursus prijs te berekenen hebben we een aantal van je gegevens nodig.

Inschrijven voor
deze cursus

Cursus Musical 12-18 jaar
Aantal lessen 15
Startdatum
Dag en tijd
Docent
Prijs
Startdatum
7 feb. 2025
Dag en tijd
Vrijdag 18:30 - 20:00
Docent
Fien Meesen
Prijs

Bekijk ook