Navigatie overslaan

Klantenservice

Bereikbaar

van maandag t/m vrijdag 
08:30 - 17:30 uur

  • 7 - 10 jaar

Ballet 7-10 jaar Ridderkerk

Plié, jeté, chassé! Leer de kunst van sierlijk bewegen.  Laat je samen met andere kinderen meevoeren op verschillende melodieën!

Start
Onbekend
Aantal lessen
36
Locatie
Het Plein, Koningsplein 3, Ridderkerk
Lesduur
Prijs

Plezier staat centraal!

Met veel aandacht voor de fantasie leer je de basisbeginselen van ballet. Je danst elke les aan de hand van een leuk thema en je zoekt je grenzen op.

Kenmerken van ballet zijn een correcte houding, balletposities van de voeten en armen, lichte en sierlijke bewegingen en uitgedraaide benen. Je leert lenig en sterk te worden en bewust met je lichaam om te gaan. 

Danskleding

In de dansles draag je een balletpak of kleding waar je gemakkelijk in kunt bewegen. En je danst op balletschoenen of sokken.

 

Over de docenten

Dans en theaterdocent
Lees meer

Emma de Bruin

Dans en theaterdocent

Als kind liep ik al bij ToBe rond bij de theater- en dansafdeling. Ik begon bij de musicallessen en later ben ik doorgestroomd naar de productiegroepen waar ik een aantal jaren in voorstellingen heb gespeeld. Hier heb ik mijn enthousiasme, plezier en liefde voor dans verder ontwikkeld. Ik zat altijd al op ballet en hield heel erg van bewegen. Na de middelbare school studeerde ik aan de MBO Dans in Goes. Na deze opleiding was ik nog niet klaar met studeren en vooral niet met dansen. In 2020 ben ik afgestudeerd als danser, docent en maker aan het Codarts Rotterdam, richting Dance in Education.

Ik geef al jaren les aan verschillende doelgroepen, leeftijden, instellingen en in verschillende landen (China, Gambia, Italië, Nederland). Naast het vele lesgeven heb ik ook ervaring in het creëren van choreografieën en het optreden als danser.

Als ik voor een groep sta voel ik mij gezien en kan ik met mijn drijfveer voor dans anderen mensen aansporen om te bewegen. Ik sta in mijn kracht als docent door mijn enthousiasme, betrokkenheid en humor in de les. Er gaat nooit een les voorbij zonder lachen en zweten. Door mijn expressiviteit zorg ik voor levendigheid en humor in de les, dit draag ik gemakkelijk over op mijn leerlingen. Mijn drang om te bewegen zullen mijn leerlingen daarom allemaal al voelend ervaren. Sta jij in mijn les? Dan wordt er veel gedanst! Ik houd een goede vaart in de les en door middel van groot bewegen zijn we altijd fysiek bezig om het uiterste uit ons lichaam te halen. Ook werken we aan ieders individuele doelen en gevoel.

Start
Onbekend
Aantal lessen
36
Locatie
Het Plein, Koningsplein 3, Ridderkerk
Lesduur
Prijs

Om je cursus prijs te berekenen hebben we een aantal van je gegevens nodig.

Inschrijven voor
deze cursus

Cursus Ballet 7-10 jaar Ridderkerk
Aantal lessen 36
Startdatum
Dag en tijd
Docent
Prijs
Startdatum
11 sep. 2024
Dag en tijd
Woensdag 15:15 - 16:15
Docent
Emma de Bruin
Prijs

Bekijk ook